תמלול שיחה – איך זה יכול להועיל לך בעסק הדיגיטלי

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את מה שקראתם ?
שתפו בקליק
כתבות אחרונות

בעידן הטכנולוגי של ימינו, לרשות כולם נתונה האפשרות להקליט.

רבים זקוקים לשירות אשר מעביר את ההקלטה מהקול אל הדף, שירותים אלו הם שירותי תמלול.

מהם שירותי תמלול שיחות, ומיהן החברות אשר מספקות שירותים אלו? זאת ועוד במאמר הבא.

 

הקדמה

באמצעות הטכנולוגיה של ימינו, כל אדם יכול להקליט הקלטות קוליות ושיחות ללא כל בעיה. אולם, ישנם אנשים אשר זקוקים להקלטות שיחות אלו בתיעוד בכתב, לרבות לתצהירי עדות, ראיונות, הרצאות ועוד. לשם כך, קיימים שירותי התמלול.

 

תמלול – מהו?

פעולת התמלול היא למעשה המרת קובץ שמע לידי מסמך כתוב. מדובר בשירות בעל חשיבות רבה, ועל מנת שהדבר יעשה באופן מקצועי, שאינו משתמע לשתי פנים, ישנה חשיבות לרכוש את שירותיה של חברת תמלול מנוסה ואמינה.

כמו כן, ישנה חשיבות רבה לכך שתמלול השיחה יעשה באופן מדויק, שכן שינוי מקום של סימני פיסוק, או השמטת פרטים, עשויים להוביל לשינוי המשפט כולו, וכן התמונה והמשמעות כולה.

 

למי השירותים מתאימים?

שירותי תמלול שיחה מתאימים למספר לא מבוטל של מגזרים ביניהם המגזר העסקי, החינוכי, המשפטי ועוד.

השירותים מסייעים לשיפור יעילות העסק, הנוחות, וכן האמינות. משרדי עורכי דין, עסקים דיגיטליים, חוקרים, דוברים וגופים מעולם שירותי הבריאות, הם רק קצה המזלג מן המשתמשים בשירותי תמלול שיחות.

 

יתרונות שירותי התמלול

לשירותי תמלול השיחות מספר יתרונות. ראשית, תיעוד. שירותי התמלול מסייעים לתיעוד דברים חשובים שהתרחשו. מדובר בשירות המתאים הן לתיעוד אישי של קרובים או לצרכים אישיים כאלו ואחרים, והן לתיעוד ציבורי. במגזר הציבורי, שירותי התמלול רלוונטיים לתיעוד אנשי מפתח מהמגזר הציבורי, שכן אלו מחוייבים לפי חוק בפרסום החלטות שהתקבלו בישיבות וכו'.

שנית, תמלול שיחה מהווה ראיה בבית משפט. במידה שהעסק שלכם נקלע למצב של תביעה, בין אם בתור נתבע ובין אם בתור תובע, שירותי התמלול יכולים לסייע רבות, שכן הצגת תמלול שיחה בבית המשפט מהווה ראיה קבילה, ויכול לסייע לכם להכריע את הכף.

 

במיוחד לעסקים

יתרון נוסף לשירותי התמלול הוא יישוב מחלוקות. כאשר משתמשים בשירותים של חברת תמלול, אין ספקות לגבי הנאמר בשיחה.  כאשר מדובר בתחום העסקי, לא יכולות לעלות בעיות או טענות של חוסר אמינות, זאת בשל העובדה כי השיחות המוקלטות מתועדות, ומועברות לידי כתב על ידי חברה מקצועית וחיצונית, שאינה בעלת יד או אינטרס בדבר.

כמו כן, תמלול שיחות בעסקים מסייע להוכחת הדברים, מניעת הסתרת האמת והגנה מפני תביעות ודיבה.

 

על איכות לא מתפשרים – ד"ר לוגי

אחת מן החברות המובילות בתחום, אשר מעניקות שירות תמלול הינה ד"ר לוגי. מדובר בחברה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון רב. ד"ר לוגי מספקת שירותי תמלול, שקלוט דיבור והקלטה, לידי מסמך כתוב, ומסייעת לייעול, ניהול נכון ונוחות מקסימלית למעוניינים בשירותיה.

 

מחשב נייד

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם