מה הוא GSuite ועבור מה הוא טוב?

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את מה שקראתם ?
שתפו בקליק
כתבות אחרונות

על G-Suite כבר שמעתם? ובכן, מדובר בקבוצת שירותים ייחודיים שגוגל מציעה ללקוחותיה העסקיים, על מנת לאפשר להם פונקציות הקשורות למחשוב ענן.

במאמר הבא נענה על השאלות הבאות: מה הוא GSuite ועבור מה הוא טוב?

 

קצת על GSuite

אם שמעתם את המושג GSuite וחשבתם שמדובר בעוד אומנות לחימה יפנית – טעיתם!

GSuite הוא ארגז כלים שגוגל מציעה ללקוחותיה העסקיים, וכולל יישומים שונים המאפשרים תקשורת, שיתוף פעולה ופרודוקטיביות באמצעות שירותי ענן. בין השירותים היעילים ש- GSuite מציע לנו, נוכל למצוא גיבוי וואטסאפ, כתובת אי-מייל מותאמות אישית, נפח אחסון מוגדל ועוד.

 

יתרונות ה- GSuite

היתרונות של GSuite חולשים על השוק העסקי בעיקר, אך הם שימושיים מאוד גם עבור אנשים פרטיים! מקבץ השירותים המכונה GSuite טומן בחובו מספר יתרונות משמעותיים, ועליהם נפרט כאן:

 

דואר אלקטרוני מותאם אישית

אם אתם עדיין משתמשים במייל האישי שלכם לטובת ניהול העסק – הפונקציה הזו היא במיוחד עבורכם! באמצעות שירותי ה- GSuite, אנו יכולים להעניק לעסק שלנו דואר אלקטרוני הכולל את שם הדומיין שלנו!

לדוגמה @yourcompany.com. הפונקציה הזו הופכת את העסק שלנו למכובד ומקצועי יותר, ובעת שלקוחות או אנשים זרים פונים אלינו – הם יקבלו רושם שונה לחלוטין.

 

נפח אחסון גדול או בלתי מוגבל

במידה ואנו משתמשים בדרייב שלנו לאחסון מסמכים וקבצים הקשורים לעסק, מתישהו צפויים להסתיים 15 המגה-בייט המוקצבים למשתמשים חינמיים. כאן נכנס לתמונה שירות נפח האחסון של GSuite, המאפשר לנו להכפיל את הנפח ל30 MB, או לבחור בתוכנית ללא הגבלה!

 

שירות לקוחות מסביב לשעון

אנו יודעים כמה חשוב שיהיה מישהו לצידנו בעת שאנו זקוקים לתמיכה טכנית, וכשאנו מנהלים עסק – העניין הופך למשמעותי פי עשרת מונים! שירותי ה- GSuite מציעים שירות לקוחות 24 שעות במשך 7 ימים בשבוע דרך הטלפון או המייל, וזה משהו שבהחלט ראוי לציון!

 

פונקציות פרטיות מתקדמות

כולנו יכולים להבין, שכשאנו מדברים על עסקים, יש חשיבות עליונה לשמירת מסמכי העסק חסויים. כחלק מחבילת שירותי GSuite, גוגל מציעה פונקציות מתקדמות הקשורות לשמירת חיסיון המסמכים והשיתוף שלהם.

 

כספת

הכספת היא שירות בלעדי ללקוחות GSuite של גוגל, והיא נכנסה לתמונה בשנת 2012. הכספת מציעה ללקוחות אחסון בלתי מוגבל של מסמכים בארכיון, ושליפתם במידת הצורך.

שירות זה הוא יעיל במיוחד, כשמדובר בתביעות משפטיות שעבורן יש צורך להמציא תכתובות מייל ישנות, ומעבר לכך – מאפשר התנהלות עסקית מתמשכת באמצעות ניתוח נתונים. הכספת זמינה ללקוחות בעלות של 10 דולר בחודש.

 

לסיכום

אם שאלתם את עצמכם: מה הוא GSuite ועבור מה הוא טוב? אנו מקווים שקיבלתם תשובה מספקת! שירותי GSuite של גוגל מציעים ללקוחות העסקיים והפרטיים מגוון של פתרונות חכמים ושימושיים. השירותים מתאפיינים במחיר נמוך יחסית, מבוססים על שירותי ענן, ורלוונטיים לכל סוגי הלקוחות!

 

שירותי תקשורת וכלים

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם