מסתבך בניהול האתר של העסק? יש מי שיעזור!

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את מה שקראתם ?
שתפו בקליק
כתבות אחרונות

למי שלא מגיע מהעולמות הטכניים, ניהול אתר עלול להרגיש כמו משימה בלתי אפשרית. אבל למה שתעשו את זה בעצמכם? אתם תדאגו למה שאתם טובים בו ותנו לאנשי מקצוע לדאוג למה שהם טובים בו.

 

לפני הכל – אחסון

על מנת שהאתר שלכם יהיה באוויר, אתם צריכים שהוא יאוחסן במקום כלשהו ברחבי הרשת. קיימים סוגים שונים של אחסון אתרים, אבל אם אתם לא ממש רוצים להתעסק בזה ויש לכם אתר וורדפרס, ההמלצה שלנו היא לקחת אחסון וורדפרס מנוהל.

אחסון וורדפרס מנוהל בעצם אומר שמישהו אחר דואג לכל האלמנטים הטכניים מאחורי הקלעים מבלי שתצרכו לפעול בצורה כלשהי. אם כשאחנו מדברים על שרת פיזי הנמצא בתוך העסק שלכם ועל גביו מאוחסן האתר, אנחנו מדברים על תפעול ואחזקה באופן שוטף. לעומת זאת, כשאנחנו מדברים על אחסון וורדפרס מנוהל אנחנו מדברים על גמישות.

אחסון וורדפרס מנוהל בעצם מאפשר לכם להרחיב את האחסון ולצמצם אותו בכל פעם ובנוסף, ליהנות מכך שמישהו אחר מנהל את כל ענייני התחזוקה עבורכם.

ניהול וורדפרס אירוח

מהירות וחווית משתמש

אחד מהדברים החשובים ביותר בניהול האתר של העסק שלכם זה לוודא כל הזמן שחווית המשתמש טובה ואיכותית ומהירות הגלישה נמצאת בממוצע של אתרים דומים לכם. אחד הדברים שהכי משפיעים על מהירות הגלישה וכתוצאה מכך, על חווית המשתמש זה האחסון.

ברגע שאחסון האתר שלכם נמוך אבל התנועה באתר שלכם גדולה, נוצר מצב של עומס על האתר שלכם. במידה וקורה כזה דבר, חשוב מאוד לדבר עם החברה אשר מנהלת את השרת שלכם ולבדוק האם אתם מנצלים את כלל האחסון.

במידה וכן, מומלץ מאוד להרחיב את האחסון ולדאוג לגלישה מהירה. תחשבו על זה ככה, חווית גלישה איטית מייצרת נטישות רבות יותר ואתם במילים אחרות מפסידים קהל שכבר נמצא באתר שלכם, כולמר קהל חם ומתעניין!

 

מה חשוב לוודא כאשר בוחרים חברת לניהול האתר?

לפני שאתם בוחרים חברה שתנהל את האתר שלכם ותיקח בעלות על האחסון והשרתים, חשוב לוודגא כמה דברים:

  1. ניסיון – אין חכם כבעל ניסיון. בדקו כי החברה עבדה על אתרים המפותחים על פלטפורמה זהה לשלכם (לדוגמא וורדפרס).
  2. וודאו כי יש שירותי תמיכה מסביב לשעון – אנחנו לא בוחרים מתי יהיו לנו תקלות.
  3. המלצות – בקשו לקוחות ממליצים ובדקו איתם איך החוויה שלהם.
  4. אמינות – בעיקר אם אתם לא טכניים ולא יודעים לבדוק את הדברים האלו בעצמם, חשוב לבחור בחברה אמינה שתשקף לכם את המצב.

 

לסיכום

הקמה וניהול של אתר אינ טרנט עבור מי שלא מגיע רקע טכני, עלולה להיות מסובכת, אבל אל תדאגו, יש פתרון! קיימות חברות שיכולות לנהל עבורכם את האתר ואת אחסון האתר שלכם ולפתור אתכם מכך, אבל חשוב לשים לב לבחור את החברה הנכונה. במאמר ציינו כמה טיפים שתוכלו לבחור נכון.

ניהול אתר האינטרנט של העסק שלך

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם