תוכנות עיצוב ואדריכלות שמומלצות בשוק

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את מה שקראתם ?
שתפו בקליק
כתבות אחרונות

לכל אחד מאיתנו יש את היכולת לעצב ולסדר חללים בצורות מסויימות, אך יש חלק מאיתנו שיודעים לעשות את זה טוב יותר. בין אם בזכות קורסים מקצועיים ובין אם בזכות עין טובה לעניין, אותם האנשים ידעו להגיד לכם בדיוק איפה להניח את הכורסה ואיפה את ארון המשקאות שלכם, ככה שהחלל ייראה מעוצב ויפה מצד אחד וגם מרווח ופתוח מהצד השני. אמנם מי שרוצה לעשות את זה בצורה יותר מחושבת, לא מסתמך רק על העין אלא נעזר במגוון תוכנות שעושות את הפעולה עבורו. רוצים לדעת באילו תוכנות כדאי להשתמש? טוב שהגעתם! ברוכים הבאים למאמר בנושא תוכנות עיצוב ואדריכלות שמומלצות בשוק.

 

חינמית, פשוטה וקלה – Design a room

Design a room היא אחת מתוכנות עיצוב ואדריכלות הפשוטות לתפעול שנותנת תוצאות מהירות ביותר. היא מאפשרת משחק עם מגוון רחב של צבעים, ריצוף, סוגי ריהוט וחומרים ותוכלו לקבל כאן הדמיות ברורות שיתנו לכם אפשרות להבין איזה כיוון הכי מוצא חן בעיניכם.

 

תוכנות עיצוב ואדריכלות שמומלצות בשוק

Homestyler גם היא תוכנה נהדרת שמאפשרת לתכנן את הבית שתמיד רציתם מתוך תמונה תלת מימדית. כאן תוכלו לשרטט את הבית עד לרמות והדקויות הכי קטנות – מדלתות ומדרגות ועד קירות, חלונות ומפלסים. אחרי שתעמידו את קירות הבית, תוכלו כמובן לשחק עם אופציות של נורות שונות, ריהוט, צבעים וחומרים. התוכנה נותנת תמונה כללית מהבחוץ ועד לבפנים, ותוכלו לשמור את השרטוטים והעיצובים שלכם בתור קבצים שתוכלו לשתף ברשתות החברתיות.

 

Roomle – נוחה אך אפורה

Roomle היא המדויקת ביותר מבין תוכנות עיצוב ואדריכלות שפירטנו עליהן עד עכשיו, והיא יורדת עד לפרטים של עובי הקירות, חומרי הבנייה ועוד. עם Roomle תוכלו לשרטט שרטוט בסיסי ועליו להלביש את יתר הרהיטים והציוד, ואפילו להשתמש בקובץ תמונה שמכיל תכנית קיימת, שתסייע לכם בשרטוט יותר מדויק. אבל לעומת כל אלו, Roomle בעייתית מעט היות והיא לא מכילה צבעים וחומרים, ולכן לא מתקבלת כאן תמונה מושלמת של החלל בעיצוב המלא שלו.

 

Revit – התוכנה המומלצת ביותר

אין מאמר על תוכנות עיצוב ואדריכלות בלי אזכור של תוכנת רוויט. התוכנה מאפשרת עבודה עם תכנון אדריאלי מלא על כל שלביו, החל משלב התכנון ועד שלב העיצוב המוגמר. העבודה בה כוללת עם שרטוטים דו מימדים ותלת מימדיים לבחירה ולפי השלב, והיא מאפשרת עבודה מקבילה עליה בין כמה משתתפים. היות והתוכנה נוחה מאוד לעבודה, היא חוסכת המון זמן יקר לאדירכלים והמעצבים שעובדים עליה. היא מקצועית, מדוייקת ומכילה את כל הטכניקות שאדריכלים ומעצבים זקוקים להן.

 

איך לומדים?

התכנה אמנם ידידותית, אך בשל ריבוי הטכניקות המשוכללות שלה רצוי ללמוד אותה באמצעות קורס רוויט מסודר, שייתן לכם את כל הכלים, הידע והטכניקות שלהם אתם זקוקים על מנת להתחיל לעבוד בה ולהנות ממנה.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם