למה תגובות באינסטגרם חשובות לעמודים עסקיים?

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את מה שקראתם ?
שתפו בקליק
כתבות אחרונות

אינסטגרם, האפליקציה האמריקאית, שמטרתה לשתף תמונות, סרטונים ורגעים קטנים מתוך החיים.

כבר מזמן הפכה לכלי עסקי לכל דבר ועניין.

לא רק שהיא אחת מהרשתות החברתיות הפופולאריות ביותר, היא גם מהווה פלטפורמה איכותית לקידום עסקים קטנים, בינוניים וגדולים שרוצים להרחיב את הקהל והמכירות שלהם.

כל מי שמשתמש באופן עקבי באינסטגרם מחזיק במחשבה כי עמוד עם הרבה עוקבים, תגובות, לייקים וטראפיק כללי – הוא עמוד איכותי ומצליח. נשאלת השאלה האם באמת כך הדבר, ואם כן, למה?

 

למה תגובות באינסטגרם חשובות לעמודים עסקיים?

על מנת לענות על שאלה זו צריך לצאת מנקודת ההנחה שהאינטרס המרכזי של עמוד עסקי הוא להתרחב לקהל יעד כמה שיותר רחב ומגוון. ככל שיש יותר עוקבים, כך יש יותר לקוחות פוטנציאלים ומכאן – יותר רכישות. לכן, התגובות באינסטגרם חשובות בעיקר בגלל שתי סיבות עיקריות: רושם ראשוני וחשיפה.

 

רושם ראשוני ופופולאריות

מרגע שהאינסטגרם הפך למדד פופולאריות, התחרות בין העמודים השונים גדלה יותר ויותר. ככל שיש יותר עוקבים, טראפיק, תגובות ולייקים – כך תתפס כעמוד מוצלח יותר. בימינו, ניתן לקבוע ללא צל של ספק, שעמוד אינסטגרם עם המון עוקבים, תגובות ולייקים, ימשוך אליו עוקבים חדשים ולקוחות פוטנציאליים בקצב מהיר. זו גם הסיבה המרכזית לכך, שעמודי אינסטגרם רבים קונים חלק מהעוקבים שלהם – כדי להשאיר רושם ראשוני של עמוד פעיל ופופולארי. בהקשר הזה, אם אתם מחליטים לרכוש עוקבים לעמוד שלכם, הקפידו לעשות את זה ממקומות אמינים כמו social boost.

 

חשיפה

מעבר למדדי הפופולאריות יש את עניין החשיפה והאלגוריתם של אינסטגרם. בקווים כלליים האלגוריתם אומר את הדבר הבא: פוסט עם לייקים, תגובות וזמן צפייה ארוך – יוביל להגברת החשיפה של הפוסט והעמוד בקרב עוקבים חדשים. לכן, רצוי שתדאגו לכך שכל פוסט שעולה, לא יישאר בדד ללא תגובות ולייקים. ברגע שהעוקבים שלכם יגיבו, ישאלו שאלות ויתעניינו בפוסט או במוצר שבחרתם לשתף, כך החשיפה של הפוסט והעמוד שלכם תגדל.

 

לא כל העוקבים שלי רואים את הפוסטים שלי?

השאלה היא מורכבת וקשה לתת נתון מדויק לגבי כמה עוקבים רואים כל פוסט שאתם מעלים, אבל יש לקחת בחשבון שרק אחוז מסוים מהעוקבים שלכם יראה את התמונות שתעלו, האחוז הזה יגדל ככל שהפוסטים שלכם יהיו מעניינים ופופולאריים יותר.

 

איך אפשר להגדיל את כמות התגובות?

האפשרות הראשונה היא לרכוש עוקבים, ממקומות כמו social boost שיידעו לספק לכם עוקבים איכותיים, כאלה שגם עושים לייק ומגיבים. האפשרות השנייה, היא להעלות פוסטים שדורשים תגובה מהקהל, שאילת שאלות, הנעה לפעולות ותגובות. כמובן שמענה על שאלות של ששואלים אתכם בתגובות יסייע. ככלל, השתדלו שסגנון הכתיבה שלכם יהיה מעניין, ציורי, מרגש ומסקרן, השתדלו לחשוב מה ימשוך את העין ויגרום לעוקבים שלכם להגיב בחזרה.

 

עוקבים חדשים

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם