רשימת הגאדג'טים שהפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את מה שקראתם ?
שתפו בקליק
כתבות אחרונות

המהפכה הטכנולוגית של העשורים האחרונים שינתה את פני האנושות מקצה לקצה. חיי היום יום שלנו הפכו להיות נוחים יותר משמעותית באמצעות מכשירי חשמל ושאר מוצרים שיש לנו קבוע בבית, כלי רכב ותחבורה, אינטרנט וסמארטפונים שמאפשרים לנו לקבל מידע על כל מה שרק נרצה וגם להגיב בזמן אמת ובכך לחסוך זמן רב. מעבר לכל ההתפתחויות הטכנולוגיות החשובות, נכנסו לחיינו גם מוצרים נוספים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהשגרה: הגאדג׳טים.

גאדג׳ט זה מוצר קטן (המהדרין יקראו לו ״פיצ׳פקעס משופר״) בעל יכולת טכנולוגית לא מאוד אדירה אך כזו שמספקת פתרון יצירתי לבעיה הקיימת בבית. ישנם גאדג׳טים שנועדו להוות פתרון של ממש, ואילו אחרים מטרתם ליצור הומור בבית. כך או כך, מתקפת הגאדג׳טים של השנים האחרונות לא פסחה על אף משק בית בישראל, וכולם נהנים מהתענוג. מעבר לכך שהגאדג׳טים הם מגוונים ונורא נגישים, הם מגיעים במנעד רחב של מחירים מה שמאפשר לכל אדם לרכוש אותם. אז מי אלו הגאדג׳טים שהפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו?

 

 

גאדג׳טים לסמארטפון

ניתן לומר שההתפתחויות הראשונות ואלו שתפסו הכי הרבה הם גאדג׳טים לסמארטפון. מהרגע שהסמארטפון התחיל לתפוס בעולם, האנושות התחילה להתעסק לא רק באפליקציות אלא גם באביזרים תואמים. כל התחום של אוזניות ורמקולים בלוטוס לסמארטפון הפך להיות ממשהו נישתי למשהו רחב הרבה יותר ששינה את איכות השמיעה והיעילות. גם בכל הקשור למעמדים לסמארטפון חלה קפיצה ענקית וכיום איננו רואים את חיינו בלעדיהם, במיוחד בכל המדובר בחצובות למיניהן.

 

 

גאדג׳טים לרכב

אם עד לפני כמה שנים הנסיעה ברכב הייתה דלת אביזרים ומאוד מסורבלת, היום באמצעות כמה גאדג׳טים שפרצו לחיינו הנסיעה נראית אחרת לגמרי. ניתן לשמוע מוזיקה, לדבר בטלפון ועוד דברים תוך כדי נסיעה, ללא סיכון ובנוחות מקסימלית. מעמדים נוחים לסמארטפונים בזמן נסיעה, GPS משוכלל, דיבורית בלוטוס לרכב, מצלמת רכב ואפילו כל מיני סוגי פנסים – הם הגאדג׳טים העיקריים שהפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו בכל הקשור לחוויית נסיעה ברכב.

 

 

גאדג׳טים למטבח

כמעט כל מי שתשאלו יאמר לכם שהגאדג׳טים שהם הכי כיפים וגם יעילים הם אלו הנמצאים במטבח. אם אתם אנשים שמבלים שעות רבות במטבח (כדי לבשל ולא רק כדי לאכול) בוודאי תסכימו שהאווירה בו השתנתה בשנים האחרונות מאז הבליחו הגאדג׳טים לחיינו. המוצרים החדשים במטבח טרפו את כל הקלפים וחוללו מהפכה של ממש. לדוגמא, בכל הקשור לחיתוך, כבר מזמן לא צריך רק סכין בשביל לחתוך ירקות. אם תרצו ירקות פרוסים דק-דק השתמשו במנדולינה ואם תרצו ירקות קצוצים אז קיימים אינספור קוצצי ירקות. גם בכל הקשור לאפייה, התנור כבר מזמן לא השחקן היחידי ואליו התווספו כל מיני מכשירי אפייה ייעודיים (כמו למשל לפיצות ופיתות). ועדיין לא נגענו בגאדג׳טים שנועדו לקשט ולהוסיף שובבות למטבח כמו מחזיק ביצים בצורת פינגווין.

 

כוס קפה וטאבלט

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם