קישורים חיצוניים לאתר – איך כמה ולמה

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את מה שקראתם ?
שתפו בקליק
כתבות אחרונות

תהליך של קידום אתרים SEO מתבסס על אלמנטים רבים, כאשר אחד האלמנטים המרכזים הינו הוספה של קישורים חיצונים . מהם קישורים חיצונים, כיצד נשבץ אותם ומה חשוב לדעת בנושא? על כך נפרט במאמר הבא.

קידום אתרים SEO – האם אתם מוסיפים קישורים חיצונים?

קידום אתרים אורגני עם תוצאות חייב להתבצע באמצעות מספר אלמנטים, כאשר אחד האלמנטים הבולטים והמשמעותיים ביותר הינו נושא הקישורים החיצונים. למעשה, קישורים חיצונים הינם קישורים אשר מפנים לאתרים דומים או מתמחים, בעלי אמינות גבוהה, והם נועדו להוביל את האתר שלכם לראש תוצאות החיפוש כתוצאה מאותם קישורים. אתר אשר מקושר באמצעות קישורים חיצונים באופן מיטבי הוא חיוני לצורך קידום אתרים אורגני מוצלח, כחלק מן העובדה כי גוגל נוטה להקפיץ בתוצאות החיפוש אתרים להם יש קישורים חיצונים. אולם, על מנת להבין כיצד לעשות זאת בדרך הטובה ביותר, להלן סקירה אודות קישורים חיצונים.

קישורים חיצוניים

קישורים חיצונים – איך לעשות אותם ובאיזו תדירות?

כאמור, הסיבה להוספה של קישורים חיצונים הינה עלייה בדירוג של האתר בתוצאות החיפוש של גוגל, וכן לאור העובדה כי מדובר באלמנט חיוני לצורך קידום אורגני ברשת. קישור חיצוני הוא קישור אשר נעשה מתוך מטרה להגביר את הדירוג של בית העסק, ומשום כך יש להקפיד ולהשתמש בקישורים חיצונים איכותיים אשר נבדקו והוכחו כבעלי השפעה. בנוסף, יש לשבץ את הקישורים הקיצונים באופן טבעי באתר, ומבלי להעמיס. יתר שימוש באתרים עשוי להוביל לשני מצבים: בלבול ותסכול מצד הגולש, ולחשש מצד גוגל כי מדובר בשיטה של "קידום אתרים שחור". קידום אתרים שחור הוא למעשה עברות על כללי התקנון של גוגל אשר קובעת סף מסוים של קישורים פנימים וחיצונים, ולכן יש להקפיד ולהשתמש בקישורים החיצונים באופן נכון. בנוסף, מומלץ לבצע מעבר על הקישורים מעת לעת ולעדכן אותם בהתאם לצורך, כאשר במידה ובאתר גדול עם תנועת גולשים רחבה יש לבצע את הפעולה אחת לשבוע, בהתאם להנחיות של מקדם האתר.

קישורים חיצונים – יתרונות רבים

אם אתם מבצעים כעת קידום אתרים, וודאי הנכם יודעים כי קישורים חיצונים וכן פנימים הם אלמנטים חיונים לשם הצלחת התהליך. זכרו, על איכות אסור להתפשר ובוודאי כאשר מדובר באתרים מתמחים אשר הגולשים מופנים אליהם. לשם יצירת חווית משתמש טובה אשר תניב תוצאות פרסומיות ושיווקיות ממוקדות, כמו גם יתרונות בדמות מניעת קישור האתר שלכם לספאם, אטרקטיביות וסקרנות מצד הגולש אשר מקבל ערך מוסף בדמות אתרים מתמחים ומובילים המוצגים באתר שלכם וכן ימשוך אליכם קהלים נוספים כתוצאה מיצירה של שיתופי פעולה עם אתרים מתמחים המעניקים לכם אפשרות של קישורים חיצונים לאתר. שורת היתרונות אותם ציינו רלוונטיות בעבור כל אתר, בין אם מדובר באתר מסחרי, פנאי ותרבות, ספורט, קוסמטיקה, קידום ועוד.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם