כל מחירי נטפליקס על כל חבילות נטפליקס

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את מה שקראתם ?
שתפו בקליק
כתבות אחרונות

שירות הסטרימינג של נטפליקס בישראל הפך לכל כך פופולרי, עד שסדרות מבית היוצר שלו נחשבות לדבר המומלץ והחם ביותר לצפייה בטלוויזיה.

מאז שהחלה לפעול בארץ בשנת 2016, צברה לעצמה נטפליקס קהילת מעריצים הולכת וגדלה ולכן גם המחירים שגבתה בהתחלה כבר טיפסו מעלה.

כאן תמצאו את כל מחירי נטפליקס על כל חבילות נטפליקס הכי מעודכנות:

 

כל חבילות נטפליקס המעודכנות

בנטפליקס אפשר למצוא שלוש חבילות סטרימינג ייחודיות, המאפשרות לצפות בכל התכנים מכמה מכשירים במקביל. כל חבילה תאפשר לכם להוריד את אפליקציית נטפילקס מכל מכשיר חכם וליהנות מהתכנים גם בנייד, בטאבלט ובמחשב.

החבילה הבסיסית תאפשר לכם לצפות בכל סרטי ותוכניות נטפליקס ממכשיר אחד בלבד ובאיכות SD. כלומר, החבילה נרכשת בעבור ממיר טלוויזיה אחד, סמארטפון אחד או מחשב אחד שממנו צופים.

החבילה הסטנדרטית מספקת צפייה בכל סדרות וסרטי נטפליקס משני מכשירים במקביל ובאיכות HD (בהתייחסות רק לתכנים שזמינים באיכות זו). כבר מרגע הרכישה תוכלו לצפות בתכנים משני מכשירים נפרדים לחוד או במקביל, כמו סטרימר וסמארטפון, מחשב וטאבלט, שני סמארטפונים שונים, שתי טלוויזיות חכמות ועוד.

חבילת הפרימיום מאפשרת לצפות בכל סרטי ותוכניות נטפליקס מארבעה מכשירים שונים במקביל, באיכויות HD ו-ULTRA HD (בהתייחסות לתכנים הזמינים באיכויות הללו). עם הפעלת השירות תוכלו לצפות בתכנים מארבעה מכשירים חכמים לבחירתכם, כמו ארבעה סטרימרים, ארבעה סמארטפונים, שני סמארטפונים, מחשב וטאבלט, שני מחשבים, סטרימר וסמאטרפון או כל הרכב אחר שאותו תעדיפו לנצל במרחב הביתי.

 

איך משנים חבילה קיימת בנטפליקס?

אם אתם מנויי נטפליקס, תוכלו לשנות תמיד את החבילה הקיימת שנרכשה. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לחשבון הקיים שלכם באתר נטפליקס ומשם לעבור לצפייה בדף החשבון. לחצו על פרטי החבילה ושם על "שנה חבילה". הדף שייפתח יאפשר לכם לצפות בכל חבילות נטפליקס הזמינות ובתעריפים של כל אחת מהן. בחרו את החבילה הרצויה והקליקו על "עדכן"/ "המשך". לסיום, עליכם ללחוץ על "אשר שינוי" / "אישור". החבילה תיכנס לתוקפה בתאריך שצוין על המסך, לרוב התאריך של אותו היום. המחיר החדש ייגבה בתאריך החיוב הבא.

אם אופציית שינוי החבילה לא זמינה או לחיצה, תוכלו ליצור קשר עם נציגי החברה דרך השירות הטלפוני. אם חשבונכם מושעה, לא תוכלו לשנות את החבילה.

 

כמה עולה כל חבילה בנטפליקס?

נטפליקס בסיסי – עלות של 32.90 ₪ לחודש, ללא התחייבות. ניתן להצטרף אונליין ולצפות בסרטים ותוכניות ללא הגבלה כבר מרגע ההצטרפות.

נפטליקס סטנדרטי – עלות של 46.90 ₪ לחודש, ללא התחייבות. ניתן להצטרף אונליין ולצפות בסרטים ותוכניות ללא הגבלה כבר מרגע ההצטרפות.

נטפליקס פרימיום – עלות של 60.90 ₪ לחודש, ללא התחייבות. ניתן להצטרף אונליין ולצפות בסרטים ותוכניות ללא הגבלה כבר מרגע ההצטרפות.

בנוסף תוכלו להצטרף לכל אחת מחבילות נטפליקס (ובאותם המחירים) גם דרך סלקום tv ופרטנר tv.

לבדיקת השוואת מחירי חבילות טלוויזיה ונטפליקס לחץ כאן

 

מעבר ערוץ

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם