וורדפרס VS וויקס

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את מה שקראתם ?
שתפו בקליק
כתבות אחרונות

החלטתם שאתם חייבים אתר? לא ברור איך, אבל העסק שלכם הצליח לשרוד עד היום בלי שבניתם אתר? אם כך, אין ספק שאתם צודקים ומוטב מאוחר מאשר לעולם לא. מה שכן, כאשר תתחילו להתעמק בנושא הזה אתם תראו שזה לא כל כך פשוט לבחור את הדרך הנכונה לכם לבניית האתר. שתי האפשרויות הכי נפוצות שיש בתחום הזה בימינו הן: וורדפרס או וויקס, כאשר לכל אופציה יש את היתרונות והחסרונות שלה. מבולבלים? לא יודעים במה לבחור? עניינו במאמר שהכנו לפניכם.

קובייה

כל מה שרציתם לדעת על וויקס

בניית אתרים בעזרת פלטפורמה כזאת הינה נפוצה ביותר ומאוד ידידותית למשתמש. כלומר, אתם לא צריכים להיות גאוני טכנולוגיה כדי להבין איך הדברים עובדים, שכן צעד אחד צעד תוכלו לבנות את האתר שלנו בנחת ובשלווה. יתרה מכך, הבנייה הבסיסית בעזרת פלטפורמה זו אינה כרוכה בתשלום, מה שהופך אותה כמובן למאוד מושכת. עם זאת, אתם חייבים להיות מודעים לשני חסרונות שהיא מציגה:

  1. וויקס מוסיפה בפועל פרסומות אותן ניתן יהיה לראות על החלק העליות והתחתון של האתר.
  2. אין לכם אפשרות להשתמש בדומיין פרטי עבור האתר שלכם כאן.

חשוב לדעת שיש כמובן אפשרויות שונות לשדר את האתר, כולל אחסון נוסף וכדומה שכך שהעלות הסופית תהיה קשורה בקשר ישיר לסוג האתר שאתם בונים.

האם וורדפרס זו הבחירה הנכונה עבורכם?

כאן כבר מדובר על תוכנה שזמינה בחינם לכל מי שיבחר לעשות בה שימוש, מה שכמובן הופך אותה למוצלחת מאוד. מה שכן, אתם תצטרכו שיהיה לכם דומיין משלכם וגם, כמובן, אתם צריכים אחסון אתר וורדפרס שעליו ניתן יהיה להתקין את המערכת. במידה ותחליטו שאתם רוצים להשתמש בעוד אופציות שהמערכת הזאת מציעה, כלומר לעשות תכנית פרמיום, תשלמו על כך כמובן.

האם עדיף לבנות אתר לבד?

זה לא משנה באיזו מערכת תבחרו לבנות את האתר שלכם, כי בכל מקרה תמיד קיימת השאלה האם לא עדיף יהיה לפנות אל המומחים בתחום לקבלת שירות. בהחלט כדאי לקחת זאת בחשבון כי בסופו של דבר, גם אם המערכות הללו ידידותיות, עדיין התוצאה הסופית תיראה מקצועית יותר אם המומחים יבנו לכם את האתר.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם