דוגמאות לחנויות ווקומרס

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את מה שקראתם ?
שתפו בקליק
כתבות אחרונות

בשנים האחרונות נכנסים כל מיני מושגים דיגיטליים אל חיינו ולא תמיד אנחנו יודעים מה הם ומי הם. לפעמים המושגים נשמעים לנו כמו שפה זרה שאנחנו לא דוברים אותה, ומהסיבה הזאת בדיוק אנחנו כאן בשבילכם. במאמר הבא נכיר דוגמאות לחנויות ווקומרס, ונבין מה זה בכלל אומר. אז שנתחיל?

 

חנויות ווק…מה?

אז בואו נעשה סדר. כל אחד מאיתנו ביקר בעשרות אם לא במאות חנויות במהלך החיים. בין אם אלו חנויות רהיטים כמו החנות של מותג בול עץ, חנויות בגדים כמו החנות של פוקס, חנויות מוצרי טכנולוגיה כמו של באג ועוד. אבל אף אחד מאיתנו לא ביקר פיזית בחנויות ווקומרס מעולם. ולמה?

חנויות ווקומרס הן לא חנות שאפשר לבקר בהן פיזית, אבל בהחלט ניתן לגלוש בהן. מיד ניתן מספר דוגמאות לחנויות ווקומרס, אבל בואו קודם כל נבין מי הן ומה הן מציעות.

 

חנויות ווקומרס – מה זה בכלל?

אז חנויות ווקומרס, או באנגלית woocommerce הן למעשה חנויות וירטואליות שמציעות למכירה מוצרים וירטואליים או מוצרים פיזיים. הסוד של החנויות הוירטואליות, וביניהן חנויות ווקומרס, הוא שלהבדיל מחנות פיזית שבה על הלקוח להגיע בדיוק בשעות הפתיחה המסויימות, הרי שחנות וירטואלית מאפשרת גלישה של 24 שעות ביממה, שיטוט ורכישה ללא מגבלת זמן.

בנוסף, מלבד הודעות קופצות שיציעו בדרך כלל להירשם לניוזלטר או הודעה על מבצעים חדשים, לא יהיו כאן מוכרים שישאלו כל רגע האם אתם זקוקים לעזרה. ככה זה בעולם הדיגיטל – אתם והמחשב, מתי שאתם רוצים – כמה שאתם רוצים.

 

יתרונות של חנויות ווקומרס

לפני שנגיע לדוגמאות לחנויות ווקומרס, כדאי להכיר גם את היתרונות של חנויות מסוג כזה. חנויות ווקומרס מאפשרות מכירה של מוצרים מכל הסוגים. אפשר לרכוש כאן מוצרים וירטואלים כמו קבצים, תוכנות ועוד, וגם מוצרים פיזיים עם משלוח כמו בגדים, מוצרי אלקטרוניקה וטכנולוגיה ועוד.

חנויות ווקומרס גם מאפשרות תשלום מאובטח באינטרנט, וכל אלו רק מצד הלקוח. מצד בעל החנות קיימים יתרונות רבים כמו שליטה מלאה על עיצוב אתר החנות, שליפת דו"חות מכירות בקלות מירבית, ניתוח נתונים פשוט ומהיר ועוד. בנוסף, הממשק של ווקומרס הוא ידידותי ומאפשר, וכל אחד מאיתנו בעל חושים טכניים אפילו בסיסיים ביותר יכול לבנות לעצמו חנות ווקומרס בקלות מירבית.

 

דוגמאות לחנויות ווקומרס

אז הבטחנו לתת לכם כמה דוגמאות לחנויות ווקומרס ולכן נקיים. בגלישה קצרה ופשוטה באינטרנט אתם יכולים למצוא דוגמאות לחנויות ווקומרס של מגוון חברות שאת שמן נכתוב לכם כעת.

האתר של חברת Redd Superfood Energy Bars הוא אחת מהדוגמאות לחנויות ווקומרס, והיא לא היחידה. בנוסף אליה היכנסו גם לאתרים של החברות Sodashi, Caesar’s Ice Cream, Printing New York, Hey Cookie! או The Good Batch, ותוכלו להתחיל לקבל את התמונה המלאה לגבי חנויות ווקומרס. בהצלחה!

 

סל קניות באתר

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם