מה הכי נמכר באינטרנט – גריל גז או גריל פחמים?

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את מה שקראתם ?
שתפו בקליק
כתבות אחרונות

מתכננים לקנות גריל אבל אתם מתלבטים בין גריל גז לפחמים? ערכתם בירור עם חברים וכל אחד ייעץ לכם אחרת? אם עניתם בחיוב על השאלות האלו, אתם כנראה כבר מבולבלים מהחיפושים. כדי לעשות לכם סדר, ריכזנו עבורכם את כל הפרטים על גריל גז ופחמים וערכנו סקר שוק קטן שבאמצעותו גילינו מה מהשניים הוא הנמכר ביותר ברחבי הרשת. רוצים לדעת מה גילינו? כדאי שתמשיכו לקרוא ותגלו בהמשך.

 

מה ההבדל בכלל בין גריל פחמים לגריל גז?

הכנו עבורכם טבלה מסודרת, כדי שתוכלו לראות בבירור מול עיניכם את ההבדלים בין שני הגרילים, אחת ולתמיד. הדבר עשוי להקל עליכם בבחירה, לאחר שנגלה לכם מי מהשניים הוא הנמכר ביותר באינטרנט.

פירוט גריל גז גריל פחמים
  • חומר הבעירה
החומר שגורם לבעירה בגריל זה הוא גז שמוזרם באמצעות צינור מבלון גז שמחובר אל הגריל. החומר שגורם לבעירה בגריל זה אלו הפחמים שמודלקים תוך שימוש בספריי מיוחד בשילוב עם גפרורים או מצית ארוכה (כדי לשמור על בריאות המשתמש) שמקל על הדליקה.
  • נוחות השימוש
נוח מאוד להשתמש בגריל זה, התפעול של הגז נחשב לפשוט ביותר ואינו דורש התעסקות. נחשב לפחות נוח לשימוש.

  • יש צורך ברכישה קבועה של פחמים לעיתים קרובות
  • יש צורך בהוספת פחמים לגריל בכל שימוש מחדש
  • יש צורך בניקוי מסיבי של הגריל בכל שימוש
  • הטעם
הטעם נהדר, ללא תוספת של עשן הטעם מלווה בתוספת של עשן (בעקבות הפחמים). יש מי שאוהב את הטעם ויש מי שלא

בנוסף לכך, חשוב לציין כי המחירים של שני סוגי הגרילים הללו לא משמעותיים, כך שאם אתם שמים דגש על המחיר, כדאי שתדעו זאת.

 

מי משני הגרילים הוא הנמכר ביותר באינטרנט?

ועכשיו, לתשובה החשובה שלשמה התכנסנו כאן היום. מסקר שערכנו בעזרתם של כמה אתרי אינטרנט שמוכרים גרילים מסוגים אלו, מצאנו כי הגריל הנמכר ביותר באינטרנט הוא גריל פחמים מקצועי. אנו מודים שאנחנו הופתענו מהתוצאה. חשבנו שאנשים מעדיפים (כמונו) להימנע משימוש בגריל פחמים, אך התברר לנו שההפך הוא הנכון. יצרנו קשר עם צרכני גריל זה וביררנו מדוע הם בחרו דווקא בו, התשובה לכך תופיע בפסקה הבאה.

 

למה הוא הנמכר ביותר?

כפי שכבר ידוע לכם, הגריל הנמכר ביותר הוא גריל הפחמים. מסתבר שלא מעט ישראלים אוהבים את תוספת הטעם של הפחמים, את ההתעסקות שמתלווה להכנת הפחמים והבשר. יש מי שאמרו לנו שזהו הגריל בעל אופי ישראלי, כזה שגורם לך להרגיש צבר (בעוד הגריל גז מסתבר, גורם ללא מעט אנשים להרגיש באמריקה). זו הייתה הסקירה שלנו בכל הנוגע לגריל הנמכר ביותר באינטרנט. כעת, כשאתם יודעים את התשובה, אתם מוזמנים לבצע את ההזמנה של הגריל האהוב עליכם וליהנות מהטעם. שיהיה בתיאבון!

גריל פחמים

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם