אחת ולתמיד: שאלנו מומחים בתחום האם קניית עוקבים לאינסטגרם פוגעת באמינות של העסק שלכם

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את מה שקראתם ?
שתפו בקליק
כתבות אחרונות

עסקים שיש להם אלפי עוקבים, תגובות ולייקים קונים את כל אלה באופן שיטתי וקבוע על מנת לקדם את עצמם. ישנם כאלו הטוענים שקניית עוקבים פיקטיביים פוגעת באמינות של העסק, ואחרים הטוענים שהיא דווקא משפרת אותה. בדקנו עם המומחים מה נכון.

 

קידום עסקים ברשתות החברתיות

בהצצה לרשתות החברתיות כמו האינסטגרם ניתן לראות שלעסקים רבים ישנם מספרי עוקבים לא ריאליים גם כשהם אינם ידועים וגם כשהם בתחילת הדרך ולא אחת אנו תוהים איך מעלים עוקבים באינסטגרם? מסתבר כי הם רוכשים אותם על מנת לקדם את מכירות העסק. בצורה כזו העסק שלהם פעיל, יש למוצרים שלהם ביקוש והם מקבלים חשיפה עצומה. מכיוון שהיום הכל עובד דרך הרשתות החברתיות, עסקים אלו פורחים בשל מספר העוקבים הגבוה. בנוסף, ישנם עסקים שמעלים תכנים שיווקיים בחשבונות של אנשים פרטיים ומשלמים להם בהטבות שונות או בכסף רק כדי שיפרסמו אותם. בדרך כלל אלו פרזנטורים או ידועני רשת שמאמינים במוצרים וזו למעשה העבודה שלהם.

 

האם אתם פופולריים ברשת?

ככל שלעסק יש יותר עוקבים כך נקבעת מידת הפופולריות שלו ועל מנת להיות פופולרי יש להשקיע. האינסטגרם מדרג באופן גבוה את הפרופילים שלהם עוקבים רבים וכך הם נחשפים לעוד קהלים. על מנת שזה יקרה במהירות ובקלות העסקים הללו רוכשים עוקבים ואף תגובות ולייקים. כאשר רוכשים את העוקבים מחברה אמינה, האמינות של העסק אינה נפגעת בשל איכות העוקבים. הטוענים כנגד שיטה זו מדברים על עוקבים פיקטיביים שאינם מגלים מעורבות רבה בחשבון של העסק ולכן היא יכולה להזיק למיתוג שלו. מצד שני, הטוענים בעד שיטה זו מדברים על הצלחת העסק ומיתוגו.

 

האם קניית עוקבים מזיקה למיתוג העסק?

בשל העובדה שהשקעה בפרסום של עסק היא השקעה משתלמת וכל עסק המכבד את עצמו דואג לפרסום ולשיווק המותג שלו, השקעה כספית של כ-60 ש"ח עבור 500 עוקבים באינסטגרם, היא השקעה בעלות נמוכה ומשתלמת בעיקר לאחר שרואים את התוצאות. לפיכך, המומחים בתחום טוענים שזוהי השקעה כדאית גם אם העוקבים פיקטיביים כי השפה המדוברת כיום היא כמות העוקבים ולא האיכות שלהם. על אף זאת, רכישת עוקבים בחברה מקצועית תספק לכם עוקבים איכותיים ואמיתיים בעלויות מינימליות ולכן השיטה רווחית. ומדוע? העוקבים הללו יביאו איתם עוד עוקבים שלא נרכשו אך מתעניינים בתחום של העסק. על מנת שהחשבון יהיה פעיל ולא סתם יהיו בו עוקבים שרכשתם צריך להרחיב את החבילה ולרכוש אף לייקים ותגובות באופן שוטף מכיוון שמספר התגובות והלייקים צריך להיות תואם למספר העוקבים אחרת הוא לא ייראה אמיתי. לסיכום, חבילות משולבות ישדרגו את רמת הפופולריות של העסק באינסטגרם ויתרמו למיתוג שלו כאשר ייעשו בצורה נכונה ומקצועית.

אינסטגרם

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם